31.05.2020

Suya Dayanıklı Parke

Suya dayanıklı parkeler hakkında bilinmesi gerekenler.

Devamı
31.05.2020

Doğru Ölçü Alma

Zemin kaplama işlemlerinde doğru ölçü nasıl alınır. Nelere dikkat edilmelidir.

Devamı
31.05.2020

Duvardan Duvara Halı

Konut, işyeri, oteli yurt vs.. Her zemine uygun bir halı mutlaka vardır ama doğrusu hangisi, kaç çeşit halı var, bakımı nasıl olmalı....

Devamı
31.05.2020

Suni Çim Halı Nedir ve Hangisini Almak Daha Doğrudur

Yapay çim halı, suni çim halı, çim halı, plastik çim şeklinde piyasada olan ürünler nelerdir, bunları alırken neye dikkat etmek gerekiyor.

Devamı
31.05.2020

Alışveriş Adımları

Sanal mağazamızda satılan ürünler nitelikleri itibariyle normal bir eticaret sayfasında görebileceğinizden farklıdır. Yani bir cep telefonu, diz üstü bilgisayar gibi hacmi, boyutu önceden belli olan ürünlere pek benzemez. Pek çok ürün müşteri ihtiyacına göre kesilerek satıldığından, kimin ne miktarda alım yapacağını önceden bilmemizin mümkünü yoktur. Ürün sayfalarında elimizden geldiğince açıklama eklemeye gayret ettik ancak yine de bu klavuzu hazırlamaya karar verdik.

Devamı
31.05.2020

Firmamız Etbis Sistemine Kayıtlıdır

TC Gümrük ve Ticaret Bakanlığı eticaret işlemlerinin daha güvenli hale getirilmesi amacıtla kısa adı ETBİS olan Elektronik Ticaret Bilgi Platformu uygulamasını hizmete soktu. Buna göre eticaret siteleri üzerinden satış yapan işletmeler bu platforma kayıt olarak -varsa- kayıt dışı işlemlerin önüne geçmeyi amaçlanıyor. Bu platforma kayıt olmak için vergi kaydının olmasından tutunda, ticaret odası, kep adresi gibi pek çok kayıt zorunluluğu var. 

Devamı
30.05.2020

Parke fiyatları hakkında

Parke alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle satın almış olduğunuz yerden montaj hizmeti de almışsanız dikkatli olmanızda fayda var.
Devamı